وهابیت ساخته و پرداخته استکبار است

"حجت‌الاسلام سيد محسن محمودي" با اشاره به اهداف شوم وهابيون، از رويگرداني جوانان و روشنفكران عرب از عقايد وهابيت خبر داد و گفت: وهابيت يك فرقه ساخته و پرداخته انگليسي‌ها و مورد حمايت مستقيم و غير مستقيم استكبار و صهيونيست‌ها است.
استاد حوزه و دانشگاه افزود: عقايد انحرافي و متحجرانه وهابيون با باورهاي اعتقادي مسلمانان اعم از شيعه و سني سازگاري نداشته و آن‏ها به جاي منطق و استدلال در بسياري از موارد به توهين و تحقير ديگران روي آورده‌اند.
وي در ادامه نمونه بارز اين رفتار سخيف وهابيون را توهين به مقدسات مسلمانان در قبرستان بقيع ذكر كرد و گفت: تعدادي از افراد فارسي زبان از كشور افغانستان اجير شده‌اند تا در قبرستان بقيع و در كنار قبور اولياي الهي به تبليغ تفكرات منحط وهابيت پرداخته و با اتهامات و نسبت‌هاي ناروا، اعتقادات شيعه را مورد حمله قرار دهند.
محمودي گفت: علماي بزرگ شيعه بارها سران وهابيت را به مناظره دعوت كرده‌اند تا به وسيله مناظره و گفت‌وگوي علمي حقايق بر مردم روشن شود ولي آن‎ها تاكنون از زير بار مناظره شانه خالي كرده و اين‎گونه بر اعتقادات سخيف خود پافشاري مي‌كنند.
نويسنده كتاب پرسش و پاسخ پيرامون وهابيت با اشاره به ایجاد این فرقه برای شکاف میان مسلمانان، خاطرنشان كرد: بايد مردم بفهمند اسلام و توحيد ناب كجاست و شرك چيست و چه كساني مشرك‌اند.
وي تصریح کرد: بسيار جاي تاسف است كه وهابيت و آل سعود حرمين شريفين را در اختيار گرفته ولي عملا اين كشور و سرمايه‌هاي آن را در اختيار استكبار قرار داده و كارشان به جايي رسيده است كه مردم مسلمان و بي‌دفاع بحرين را هدف گلوله قرار مي‌دهند.
محمودي در پايان گفت: البته نشانه‌هايي موجود است كه جوانان و روشنفكران عرب از عقايد منحط و تفرقه افكنانه وهابيت رويگردان شدند.
يک دختر آلماني شيعه شد
عایله خانم آمریکایی ، با حجاب شد
مشاور ملک فهد چگونه شیعه شد؟
وهابیت ساخته و پرداخته استکبار است
با حديث منزلت همه را شيعه کنيد

سایت جامع سربازان اسلام

وهابیت ساخته و پرداخته استکبار است

اللهم صلي علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم

کلمات کليدي : وهابيت،وهابيت و استکبار،وهابيت و صهيونيست،وهابيت و اسرائيل،وهابيت و انگليس،وهابيت و بقيع،وهابيت و بيت الله الحرام،وهابيت و مکه،ضد اسلام،ضد قرآن،فن استکبار،ترفند استکبار،حيله استکبار،vahabiyat